Güzellik&MakyajModa&Trend

2018 Kış Sezonundan Modern Çizgiler

Bu kış artık kasvet yok! Yazın coşkusu, kuşların cıvıltısı, çocukların neşeli çığlıkları olmasa da bu sezon kış aylarına iddialı renkler hâkim olacak! 2018’e adım adım yaklaşırken siz de yeni sezonda ve yeni yılda bizi hangi yeniliklerin beklediğini merak ediyor musunuz? Öyleyse 2018 kış modasını ana hatlarıyla ele alıp kombin önerilerinde bulunduğumuz yazımızı okumaya devam edin!

 

2018 Kış Modası Pastel Tonların Etkisinde!

 

Koyu renklere ve kat kat kıyafetlere boğulduğumuz önceki kış sezonlarına kıyasla bu dönem; renklerin çoğunlukla pastel tonları, stillerin ise minimal formları çıkacak karşımıza… Hem modern hem de klasik tasarımların 2018 kış modası yorumuyla yeniden tanımlanacağı yeni sezonda, gold ve bordo renklerinin ayakkabılardan aksesuarlara kadar geniş bir kullanım alanı olduğunu görüyoruz. Trendlerin yılmaz takipçileri olan kadınlar için 2018 kış modasının öne çıkan stili ise monokrom olacak. Ofis ortamlarının ya da iş temalı organizasyonların favorisi olan monokrom giyim tarzı, bu sezon sokak stilinde de bolca kullanılacak. Belli bir rengin ya da birbirine zıt, yani kontrast renklerin uyumlu birlikteliği ile hazırlanacak bu stil; pantolon, ceket ve gömleklerle kusursuz bir şekilde yaratılabilecek.

 

Bordonun Asaleti ile Monokromu Stili Yakalayın!

 

Biz 2018 kış modası özelinde kombinlerinizi süsleyecek renk olarak sizin için bordoyu seçtik! Bahar aylarında olduğu gibi kış sezonuna geçişte de sıklıkla tercih edilen trençkot modelleri arasından bordo süet bir tasarımı, yaratacağınız monokrom stile rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bordo el çantası ve bordo stiletto ile tamamlayabileceğiniz kombininize gold renkli bir saat yardımıyla hareket katabilirsiniz. İster krem tonlarında ister beyaz ağırlığında seçebileceğiniz pantolon ya da etek ve gömlek ikilisiyle 2018 kış modasına uygun stiliniz hazır! Günlük hayatta sevdiklerinizle geçireceğiniz vakti, özel günlerde düzenlenen organizasyonları ya da ofiste harcadığınız zamanı; bordo temalı monokrom stilinizle taçlandırabilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir