FashionGenelModa&TrendStil

2021 Moda Trendleri

2021 yılına tarzınızla fark yaratarak hızlı bir giriş yapmaya hazır mısınız? Trend tutkunlarının 2021 moda trendlerine hakim olmalarını sağlayacak favori parçaları, bu yazımızda sizin için mercek altına aldık! Her sezon modanın nabzını tutan Pazarium’un zengin ürün koleksiyonundan verdiğimiz küçük tavsiyelerle birlikte siz de modanın yeni yüzünü keşfedebilirsiniz!

Sıcacık Pançolar

2021 moda trendleriyle birlikte pançolar sonunda kombinlerimize geri dönüyor! Bu kış tam panço havası var desek yanlış olmaz açıkçası. Orijinalinde baharlık bir dış giyim diyebileceğimiz pançolar, bir türlü soğumayan havalar için ideal. Eğer siz de pançoları özlediyseniz hemen bir tane edinmenin vakti geldi, bu fırsatı kaçırmayın deriz. Örneğin Pazarium’un sizin için bu senenin moda renklerinden biri olan kırmızı tonuyla tasarladığı düğmeli polar pançoya bir göz atabilirsiniz!

Ekoseli Etekler

Kıyafet alışverişi yaparken zaman zaman sizin de karşınıza ekoseli etekler çıktı mı? Evet, bu küçük göz kırpmalar aslında 2021 moda trendlerine damga vuracaklarının işaretlerinden biriydi. Aslında tüm kıyafetlere yayılmış olan ekoseler, özellikle bileklere kadar uzanan eteklerde bu sene çok daha revaçta. Aynı anda birden fazla rengin buluştuğu, büyük veya küçük karelerin eşlik ettiği ekoseli etekleri siz de mutlaka kombinlerinize eklemelisiniz. Bunun için Pazarium’un ürün koleksiyonundan seçtiğimiz çapraz şeritli salaş ekose eteği inceleyebilirsiniz.

Oversize Trençkotlar

Gömlek, t-shirt, kazak, hırka derken oversize şimdi trençkotlarda da favori modellerden biri olmayı başardı. 2021 moda trendlerine yön veren oversize model, en az diğer giyim ürünlerine olduğu kadar trençkotlara da yakışmış diyebiliriz. Örneğin Pazarium’un ürün koleksiyonundaki balon kol kemerli trençkot modelini görmüş müydünüz? Trençkotta oversize modasını kombinlerinizde yaşatmak istiyorsanız bu model, sizin için mükemmel bir tercih olabilir!

Balon Kol Üst Giyimler

2021 moda trendlerinin en şaşırtmayan parçalarından birinin balon kollu üst giyimler olduğunu söyleyebiliriz. Birkaç sezondur ufak ufak görmeye başladığımız balon kollar artık hemen her üst giyimde kullanılan bir detay. Eğer siz de bu kış giyim trendlerini kolay yoldan kombinlerinize taşımak istiyorsanız balon kol triko siyah kazak, tam aradığınız şey olabilir. Bunun yanı sıra çağla yeşili rengiyle tüm dikkatleri üzerinize toplamanızı sağlayacak balon kol omuz pileli ikili takımı da tercih edebilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir