GenelKombin ÖnerileriStil

4 Farklı Stilde Sonbahar Kombin Önerileri

Sonbaharın işaretlerini yeni yeni gördüğümüz şu günlerde artık yazlık kıyafetleri bir kenara bırakıp özgün stiller eşliğinde sonbahar kombinleri üretmeye başlamanın zamanı geldi. Biz de belli başlı trendler çerçevesinde sizler için tarzınızı şık ve kendinize özgü biçimde ortaya koyabileceğiniz sonbahar kombinleri önerdik.

İşte 4 farklı stilde sonbahar kombinleri!

Triko Elbiselerle Feminen Görünümler

Mevsim koşulları fark etmeksizin tüm giyim tarzlarında mutlaka yer verilen elbiseler, sonbahar geldiğinde yerlerini yavaş yavaş triko kumaşlardan üretilen parçalara bırakır. Hem dar hem de salaş kalıplarıyla farklı tarzlara hitap etmeyi başaran triko elbiseler, bu sezonun sonbahar kombinleri arasında özellikle kemerli ve ip bağlamalı modelleriyle dikkat çekiyor. Ayak bileklerindeki boylarıyla tesettür tutkunu kadınları daha uzun gösterecek triko elbiseleri siz de kemerinizle uyumlu bootie ve çizmelerinizle kombinleyerek trend ve feminen bir görünüm kazanabilirsiniz!

Jean – T-shirt Şıklığı

Bazı kadınlar için dikkat çekici bir şıklık ne kadar kritikse bazıları için de rahatlık bir o kadar önemlidir. İster günlük hayatında ister özel günlerde konforlu kombinlerden yana olan kadınlar için sonbahar kombinleri önerimiz tabi ki jean ve t-shirt şıklığı! Pratiklikleriyle zaman kazandıran, uyumlu görüntüleriyle her ortama ayak uydurabilen jean ve t-shirtlerinizi dilediğiniz dış giyim ürünüyle kolayca kombinleyebilir, günlük aksesuarlarınızla tamamlayarak zahmetsiz bir şıklık elde edebilirsiniz!

Rahat Kullanımlı Pançolar

Tesettür giyimde dış giyim denildiğinde akla gelen ilk kıyafetlerden biri olan pançolar, bu sezon da sonbahar kombinlerini süslemeyi sürdürecek seçeneklerden! Özellikle konforlu kombinlerde özel bir yere sahip olan panço modelleri; gömlekten t-shirte, bluzdan kazağa kadar hemen her üst giyim ürünüyle birlikte giyilebilecek ürünler arasında… Genellikle dar kesimli, stile göre bazen de bol kesimli pantolonlarla giyilebilen bu parçaları günlük ve spor ayakkabılar ya da botlarla kolayca tamamlayabilirsiniz!

Bol Kesim Pantolon Kombinleri

Uzun süredir moda sahnesinden hiç düşmeyen bol kesim pantolonlar, geçmiş mevsimlerde olduğu gibi bu sezonun sonbahar kombinlerinde de yer almaya devam ediyor. Soft renklerin hakimiyetindeki tasarımların yanı sıra çiçekli, çizgili ve ekoseli çeşitlerinin de sıkça kullanıldığı bol pantolon modelleri; spor ayakkabılar, topuklu botlar, çizmeler ve daha pek çok ayakkabıyla rahatlıkla kombinlenebilecek kıyafetler olarak öne çıkıyor. Siz de stilinize rahatlık katmak için pek çok üst giyim ürünüyle uyum gösteren bol kesim pantolonları sonbahar kombinlerinize dahil edebilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir