GenelGüzellik&Makyaj

4 Marka 4 Ürün ile Yüz Bakımı

Cilt bakımı denildiğinde çoğumuzun aklına ilk gelen ve hatta en fazla önemsenen şey aslında yüz bakımıdır. Temiz bir cilde, ışıl ışıl bir yüze sahip olmak her kadının iyi bir cilt bakımından en büyük beklentisidir. Biz de bu yazımızda cildiniz için derinlemesine bakım ve temizlik sunacak, hızlı sonuçlar almanızı sağlayacak ürünlere yer vererek kusursuz bir yüz bakımı rutini oluşturmanıza yardımcı olmaya çalıştık.

Neutrogena Sooting Clear Yüz Bakım Spreyi

Cilt bakımını yalnızca krem kullanarak yapacağınızı sanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Artık yüzünüze sıkacağınız bir sprey ile temizliği ve bakımı aynı anda yapacak pratik kullanımlara sahip formüller mevcut. Bunlardan biri de Neutrogena Sooting Clear yüz bakım spreyi… Zerdeçalın temizleyici gücünden faydalanılarak oluşturulmuş olan bu ürün, sivilcelerden lekelere kadar tüm cilt sorunlarına savaş açan zengin bir içeriğe sahip. Cilt gözeneklerini açan formülü sayesinde makyaj temizliğinde kullanabileceğiniz, nemlendirici etkisini cildinizin ferahlaması ve yatışmasıyla hissedeceğiniz bu ürünü siz de mutlaka denemelisiniz.

Garnier Kömürlü Peeling

Yüzünüzdeki siyah noktalardan sıkıldınız mı? Ne kadar bakım yaparsanız yapın, dikkat ederseniz edin bir türlü kurtulamıyor musunuz? Öyleyse Garnier’nin kömür mucizesiyle geliştirilmiş peelingini keşfetmeye ihtiyacınız var demektir! Makyaj kalıntıları, çevresel faktörler ve benzeri etkenlerle kapanan gözenekleri açarak cildin hava almasını sağlayan Garnier kömürlü peeling, siyah noktaların yanı sıra sivilce oluşumuna da engel olan bir etkiye sahiptir. Yüzünüze masaj yaparak sürebileceğiniz bu ürün ile cildinizi dinlendirebilir, kirlerden arındırabilir ve hem sağlıklı hem de etkili bir yüz bakımı sağlayabilirsiniz.

Loreal Paris Saf Kil – Arındırıcı Jel

Canlı, temiz ve pırıl pırıl bir cilt için yüz bakımının düzenli olarak yapılması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Ancak bunu bilmekten daha önemli olan şey ise tabi ki doğru ürünü keşfetmek… 3 farklı saf kilin birleşiminden oluşan formülüyle derinlemesine temizlik sağlayan Loreal Paris arındırıcı jel, cilt problemlerini giderme ve nemlendirme ihtiyacını karşılama görevleriyle en etkili seçeneklerden! Cildin temizlenip pürüzsüz bir hal almasına yardımcı olacak ve canlı bir cilde sahip olmanızı sağlayacak bu ürünü siz de günlük yüz bakımı rutininize gönül rahatlığıyla dahil edebilirsiniz.

Nivea Q10 Kırışık Karşıtı Göz Kremi

Yüz bakımı sadece cilt bakımıyla sınırlı değil elbette… Kırışıklık riskinin en yüksek olduğu noktalar olan göz çevresi için de özel dokunuşlar yapmakta fayda var. Örneğin göz çevresinde oluşabilecek kırışıklıklara karşı özel olarak geliştirilmiş Nivea Q10 kırışık karşıtı göz kremi, tam da bu amaca hizmet eden bir ürün. C vitamini deposu içeriği sayesinde hücreleri yenileyip canlandırarak ve yeni hücre oluşumunu sağlayarak cilt deformasyonunun önüne geçen bu ürün ile siz de zamana meydan okuyan bir cilde sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir