GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Birbirinden Şık Kemer&Çanta Kombinleri

Sonbaharın gelişiyle hep birlikte yeni bir mevsime geçişin heyecanını yaşıyoruz! Bu da bizi kombinlerimizde daha özenli davranmaya itiyor. Özellikle de aksesuar seçimlerimizdeki hareketlilikle, sonbahar kombinlerini şık detaylarla tamamlamaya özen gösteriyoruz. Biz de bu yazımızda sizin için tesettür giyimde vazgeçilmez bir yere sahip olan kemer – çanta kombinlerine yer vererek kıyafetlerinizi oluşturmanızda yardımcı olmak istedik!

Çanta – Kemer Kombinlerinde Hasır Detaylar

Bu yaz kıyafetlerimizden ayakkabılarımıza kadar her yere ulaşmayı başaran hasır detayları çok sevdiğimiz açık… Tarzımı zenginleştirmenin yanında salaş ve romantik kombinler yaratma şansı da veren hasır dokunuşlar, doğal olarak aksesuarlara da yansıdı. Siz de hasır detaylarla süslü ayakkabınızı tamamlamak için hem kullanışlı hem de şık aksesuarlar arıyorsanız, bunlar kemer – çanta kombinlerinden başkası olamaz tabi ki! Örneğin salaş kesim tesettür elbiselerinizi toparlayıp belinizin inceliğini vurgulamak için tercih edebileceğiniz hasır kemerinizi, üzerinde hasır şeritler bulunduran veya tamamı hasır çanta ile tamamlayabilirsiniz!

Zincirli Şeffaf Çanta – Rugan Kemer Kombinleri

Bu sezon askılarının zincirden yapıldığı, iç kumaşında rengarenk seçeneklerin kullanılıp dışının şeffaf tabakayla kaplandığı tasarım harikası çantalar; kuşkusuz çanta trendlerinin en dikkat çeken modellerinden biri. Tek başlarına çok güzel görünmelerine rağmen kombinlenmesi zor gibi görünen bu parçaları rugan kemerlerle baştan yaratmaya hazır olun! İddialı görünümlerinin gösterişli rugan dokuyla birleştiği kemer – çanta kombinlerini klasik kıyafetlerinizi tamamlamak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz! İster kalem etek ister pantolonlarınızla birlikte oluşturduğunuz gömlek kombinleri içinde fark yaratacak olan zincirli şeffaf çanta ve rugan kemer, stilinizin vazgeçilmezi olmaya aday!

Çanta – Kemer Kombinlerinde Yuvarlak Hatlar

Bu yaz hemen her yerde farklı versiyonlarını gördüğümüz yuvarlak çantalar, sizin de dolabınızın baş köşesinde yer aldıysa yaz bitiyor diye üzülmeyin; çok sevdiğiniz çantalarınızı yuvarlak tokalı kemerlerle tamamlayarak bahar ve kış aylarında da kullanabilirsiniz! Bileklerinize kadar uzanan çiçekli elbiselerinizi soğuk havalarda da kombinlemek için müthiş bir fırsat sunan bambu makrome örgü yuvarlak çanta ve yuvarlak tokalı bir kemer ile bahar şıklığını kışa taşıyabilirsiniz! Yuvarlak hatlarıyla hem feminenliği hem klasikliği hem de sportifliği destekleyebilen kemer – çanta kombinleri ile hemen her ortamda rahatlığın ve şıklığın keyfini çıkarabilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir