GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Bu Kışın Modası Sıcacık Kazaklar

Kışın soğuğunun kendini hissettirdiği bu havalara sezonun en trend kazaklarıyla meydan okumaya hazır mısınız? Bu sezon rengarenk ve sıcacık kazaklarla kışın modasına siz de ayak uydurabilir ve en soğuk havalarda bile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz! Kış aylarının kasvetini unutturacak, gün boyu konforlu bir kullanım ve şık bir görünüm sağlayacak kazaklar ile hem dikkat çekici hem de özgün olmak mümkün! Biz de güncel trendler çerçevesinde oluşturacağınız kombinler için öne çıkan en şık ve pratik kazak modellerini sizler için bu yazımızda inceledik; okumadan geçmeyin!

Enerjik Ayrıntılarla Süslü Triko Kazaklar

Bu sezon rengarenk modelleri, hareketli detayları ve oversize kesimleriyle önceki kış aylarını geride bırakacak kazak modelleri sizleri bekliyor! Son zamanlarda hemen her parçanın üzerinde görmeye alışkın olduğumuz nakış işlemeleriyle ve payet, pul gibi süslemeler ya da püsküllü seçeneklerle kombinleri süsleyecek kazak modelleri; stilinize capcanlı bir hava kazandıracak. Siz de özellikle maksimalist giyim tarzını benimseyenler için ideal bir seçim olacak salaş yapılara sahip kazakları kemer veya kuşaklarla sabitleyerek feminen bir görüntü yakalayabilirsiniz!

Sade Şıklık İçin Klasik Modeller

Günlük hayatında olduğu gibi özel günlerde de klasikten vazgeçemeyen, zamansızlığın peşinden koşan kadınlar için minimal kazaklar, kış aylarının en pratik kurtarıcıları arasında… İçine giyilen şık bir gömlek ve sadeliğini hareketlendirmek için kullanılan dikkat çekici aksesuarlar ile minimal şıklığı kış kombinlerine taşımak son derece kolay! Siz de tek renkli ve düz bir kumaşa sahip kazakların ister salaş ister dar kesimli modelleriyle yaratabileceğiniz kombinleri, tek bir renk ile yapılan monokrom stiller ya da stilettolarla tamamlanan feminen tarzları oluşturmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir