GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Cıvıl Cıvıl Yaz Kombinleri

Yaz geldi de geçiyor bile! Peki siz tesettür giyim dünyasının son trendlerini takip edebildiniz mi? Stilinize en uygun kombinleri yaratıp, hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada yaşayabildiniz mi? Eğer hala denemek istediğiniz şeyler varsa üzülmeyin, Pazarium’un cıvıl cıvıl tesettür yaz kombinlerini sizler için örnekledik! Giyim zevkinizi en iyi şekilde ifade edecek seçeneği bu içeriğimizde keşfedebilirsiniz!

Sportif Kadınlara Konforlu Kombinler

Sportif etkinliklere düşkün olanların yanı sıra günlük hayatında rahatlığı ön planda tutan ve hareket özgürlüğü isteyen kadınların da favorisi olacak ikili takımlar, bu sezon yaz kombinleri için harika alternatifler! Pazarium’un ürü koleksiyonunda yazın cıvıl cıvıl dünyasına uyum sağlayacak gül kurusu rengi ve payet detaylarıyla rahatlığınıza destek olacak pul garnili fermuarlı ikili takım ise tesettür yaz kombininizi tamamlamanızı sağlayacak ideal seçeneklerden biri. Yaz sıcaklarında çabasız şıklık arayanların tercihi olacak bu model ile siz de sınırsız konforun en estetik formlarından birini keşfedebilirsiniz!

Çiçekli Tuniklerin Romantik Stili

Bu sezona damgasını vuran modeller kuşkusuz çiçek motifleriyle süslü tunikler! Doğal olarak biz de oluşturacağınız tesettür yaz kombinlerinde çiçekli parçalara yer vermeden edemezdik. Özellikle keyifli sohbetlerin edildiği, güzel yemeklerin yenildiği yaz akşamlarında kıyafetlerinizle dikkat çekmenizi sağlayabilecek çiçekli tunikler; açık renkli pantolonlarınızı tamamlayabilmek için mükemmel seçenekler. Pazarium’un zevk sahibi kadınlar için tasarladığı çiçek desenli tesettür tunik de bunun en güzel örneklerinden biri! Salaş formu, kat kat inen pilileri ve balon kol modeliyle dar paça pantolonlarınıza çok yakışacak olan bu modeli siz de romantik kombinlerinizin başrolü yapabilirsiniz!

Gömlek Tuniklerde Geometrik Desen Trendi

Ne olursa olsun trendlerden düşmeyen bir şey varsa o da geometrik desenlerin karşı konulamaz cazibesi… Bir yandan kıyafetlere klasik bir duruş kazandırırken bir yandan da hareketli bir görünüm kazandırmayı ve bu yönleriyle sportif bir forma bürünmeyi başarabilen geometrik desenler, bu sezon cıvıl cıvıl tesettür yaz kombinleri yaratmak için tercih edebileceklerinizden… Gökkuşağı renkleriyle süslenmiş Pazarium imzalı rengarenk tesettür tunik ise adeta tarzınızın en şık tamamlayıcısı olmaya aday! İster risk almayıp beyaz pantolonlarla ister gökkuşağının herhangi bir renginden ilham aldığınız bir pantolon veya etekle tamamlayabileceğiniz bu parçayı siz de mutlaka denemelisiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir