Moda&Trend

Doğal Bir Şıklık İçin 3 İpucu

Geçmiş yılların gösterişli ve abartılı modası günümüzde yerini yavaş yavaş daha modern ve sade bir şıklığa bırakıyor. Dikkat çekici detaylar ile keskin tarzlar azalırken doğal ayrıntılarla süslenmiş oldukça minimal bir giyim zevki ön plana çıkıyor. Günümüzde moda anlayışı artık güzelliğin sadelikten geçtiğini keşfediyor ve rotasını doğal şıklığa çeviriyor. Siz de şıklığınızı doğallığın ilhamıyla süslemek istiyorsanız, sizler için seçtiğimiz 3 ipucunu izleyebilirsiniz!

Soft Tonlarla Doğallığınızı Pekiştirin

Doğallığa giden yolda ilk durağımız soft renkler… Kış mevsimine olduğu kadar yaz ve bahar aylarına da rahatlıkla uyum sağlayabilen soft renkler, bir yandan doğal şıklık bir yandan da modern görünüm için tercih edebileceğiniz başlıca seçenekler arasında. Toprak tonlarının ekruyla buluştuğu, grilerin beyazlara eşlik ettiği kıyafetler ile siz de kombinlerinize bambaşka bir hava katabilirsiniz.

Salaş Parçalarda Spor Kombinler Yaratın

Günlük hayatında klasik giyinmeyi sevmeyenler için doğal şıklık; kuşkusuz mükemmel bir stil alternatifi… Rahatlığından ödün vermeden şık olmak isteyenlerin sık sık kullandığı salaş parçalar; doğallığın, rahatlığın ve sadeliğin simgesi olarak tüm zamanlarda olduğu gibi bu sezon da popülerliğini koruyor. Kombinlerinizde tercih edebileceğiniz oversize kazaklar, salaş tunikler ve dökümlü sweatshirtler; güzelliğinizi hem konforla hem de doğal şıklıkla birleştirerek bir adım öne çıkmanızı sağlayacak.

Desenli Parçalara Az Yer Verin

Hedefiniz doğal şıklık ise hızla uzaklaşmanız gerekenlerden biri elbette iç içe geçmiş onlarca detayın içinde karmaşa uyandıran desenler… Özellikle gömlek, etek ve benzeri kıyafetlerle sıklıkla kullanılan ekoseler, elbiselerdeki rengarenk çiçek desenleri, pantolon ya da t-shirtlerdeki enine ve boyuna çizgiler; sade ve doğal görünümün düşmanlarından bazıları… Düz renkler ya da birkaç noktasında bulunan ancak kıyafetin her yerine yayılmayan ufak detaylarla tasarlanmış kıyafetlere öncelik vererek doğal şıklığa rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir