GenelKombin ÖnerileriStil

Dolabınızda Ekoseli Parçalara Yer Açın!

Açık renkleriyle yazın canlılığına ayak uyduran, koyu renkleriyle ise kışın ağırlığını temsil eden ekoseli kıyafetleri; siz de kombinlerinize dahil etmeye ne dersiniz? İster tarzınıza dikkat çekici bir görünüm kazandırmak isteyin ister sade kıyafetlerinizi renklendirmek; ekoseli parçalarda her stil için çözüm var! Ekoseli kıyafet seçimi konusunda birkaç örnek verdiğimiz bu içerikten yararlanarak siz de tarzınızı yenileyebilirsiniz!

Ceket Modelleri

Ekoselerin en çok yakıştığı kıyafetlerden biri şüphesiz ki ceket modelleri! Kadınların günlük hayatta sportif tarzda dizayn edilmiş çeşitlerine, özel günlerde ise blazer tasarımlarına sıkça yer verdiği ceket modelleri koleksiyonuna ekose desenlerini ekleme zamanı geldi! Ekoseli pantolon modelleriyle birlikte takım halinde giyebileceğiniz gibi geniş renk seçenekleriyle sade kombinlerinizi hareketlendirmek için de kullanabileceğiniz ekoseli ceket modelleri ile stilinize renk katabilirsiniz!

Elbise Modelleri

Her tarzın yakıştığı ve sayısız detayın üzerinde rahatlıkla kullanılabildiği kadın giyimin favori parçası elbiselere, ekose desenleri de bambaşka bir hava katıyor. Ekoselerin kol, etek, yaka ve benzeri bölgelerinde ya da tamamında kullanılarak tasarlandığı ekose elbise modelleri; bir yandan modelin enerjisini artırırken bir yandan da romantik bir görünüm sağlar. Böylece stilinize hoş bir görünüm kazandıran ekoseli elbise modellerini siz de özel günler başta olmak üzere şık, dikkat çekici ve cıvıl cıvıl bir tarz yakalamak istediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz!

Tunik Modelleri

Tesettür giyimin olduğu her yerde adı geçmesi gereken tuniklerin ekoseli modellerine yer vermemek olmaz! Pratik kullanımları ile olduğu kadar günlük giyimden özel günlere kadar tüm ortamlarda kadınların zevklerini şık bir şekilde ortaya koyabilmelerindeki en büyük yardımcı olan tunikler, ekoseli modelleriyle iddialı görünümlere yeni bir bakış açısı kazandırıyor! Bol veya dar kesim fark etmeksizin her forma rahatlıkla ayak uydurabilen ekoseli tunik modelleri, minimal bir alt giyim ürünüyle tamamlandığında stillere ezber bozan ve rengarenk bir katkı sağlıyor.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir