GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Hangi Kombine Hangi Babet?

Babet modelleri, sandaletlerle birlikte yaz aylarının tartışmasız en çok tercih edilen ve en çok sevilen ayakkabılarından… Kombinlenmesi her ne kadar basit gibi görünse de ve pratik bir ürün olarak kullanılsa da babet seçiminde stil farkı göz ardı edilmemeli. Biz de bu yazımızda üç madde ile hangi trend modeli hangi kombinde kullanabileceğinizin tüyolarını verdik.

Klasik Şıklık İçin Arkası Açık Babetler

Kıyafet seçimlerinde klasik parçalara öncelik verip daha feminen bir duruşa sahip olan kadınlar, bu sezon arkası açık babetlere bayılacak! Aralarında hafif topuklu modellerinin bulunduğu, hasırdan nubuğa, deriden rugana kadar farklı stillere hitap edecek çeşitlerinin yer aldığı bu ayakkabılar arasında biz size arkası açık lazer kesim babeti öneriyoruz. Pazarium’un en şık babetlerinden biri olmakla birlikte rahatlığıyla da her kombininize dahil etmek isteyeceğiniz model ile dikkat çekici görünümler sizleri bekliyor!

Pantolon Kombinlerine: Loafer Stil Babetler

Farklı stilleri buluşturmaktan hoşlananlar, sportiflikle klasikliğin ortak noktalarından biri olan loafer stil babetlere bu yıl kombinlerinde bol bol yer verebilirler. Dar veya bol paça pantolonlarla yaptığınız kombinlerinize mükemmel şekilde uyum sağlayacak bu ayakkabılar, tabi ki rengarenk seçenekleriyle Pazarium’un ürün koleksiyonunda sizlerle. Örneğin siz de parmak ucu sivriltilerek sportifliği yumuşatılmış ve zarif bir görünüm kazandırılmış Mia serisi babetin farklı renklerini keşfedebilirsiniz. Mia serisi babetlerin muazzam bir rahatlık sunan yapısına eklediği estetik duruşla kıyafetlerinizi loafer stilin etkisine bırakabilirsiniz!

Elbiselere Özel Bilekten Bağlamalı Babetler

Tiril tiril elbiseler yaz aylarında giymeyi sabırsızlıkla beklediğimiz kıyafetlerden… Ancak bunların keyfi tek başlarına çıkmaz tabi ki, sandaletlerin kusursuz tamamlayıcılığını da es geçmemek lazım. Bu yüzden Pazarium’un birbirinden güzel modelleri arasından sizin için seçtiğimiz babet formundaki bilekten bağlamalı Lobez serisine mutlaka göz atmalısınız. Bu sezonun yükselen trendlerinden biri olan hasır detaylarıyla süslenen, elbiselerinize ya da eteklerinize doğallık ve salaşlık katacak bilekten bağlamalı babet modelleri ile yazın romantikliğine eşlik edebilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir