GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Hangi Ortam İçin Hangi İkili Takım?

Pratik ve uyumlu yapılarıyla size beklemediğiniz anlarda zaman kazandırdığı kadar pratik bir şıklık da sunan ikili takımlar, tesettür giyimin en vazgeçilmez unsurları… Peki bu ikili takımların hangi modelleri hangi ortama daha uygun? Sizler için 4 madde ile bu yazımızda inceleyip ikili takım kombin fikirleri verdik, kaçırmayın!

Davet ve Organizasyonlara Asimetrik Tunik Takımı

Özel günlerin belli başlı konseptlerine göre düzenlenen yemek davetleri ya da sevdiklerinizin düğün, nişan, nikah gibi organizasyonlarına katılırken; gösterişli görünmek ile iddialı görünmek arasındaki ince çizgiyi iyi belirlemeniz gerek. Aynı renklere sahip asimetrik kesimli bol bir tunik ile salaş ya da dar kalıplı bir pantolondan oluşturulan ikili takım çeşitleri, böyle ortamlarda şıklık dengesini yakalamak için birebir. Kıyafetinizin hareketliliğine sade aksesuarlar ve basic stilettolar ekleyerek kolayca etkinlik ortamına uygun bir stil yaratabilirsiniz.

Outdoor Aktivitelere Eşofman Takımı

Arkadaşlarınızla çıktığınız alışverişler olsun, kısa ve keyifli yürüyüşler olsun, bir hafta sonu yapılacak doğa gezisi olsun; eşofmanlardan oluşan ikili takımlar sizleri aradığınızın konfora rahatlıkla ulaştırabilecek parçalar… Günlük ya da anlık etkinliklerinizde birbirleriyle uyumlu detay ve renkleri barındıran, gün boyu size hareket özgürlüğü sunacak eşofman takımlarını tercih ederek spor ya da işlerinizi yaparken hem şık hem de rahat bir kıyafetlerle geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Toplantılara Ceket – Bluz – Pantolon Takımı

Daha klas, sade ve ortamın ciddiyetine uyum sağlayacak kıyafetlerin seçilmesi gerektiği iş toplantılarında kuşkusuz akla gelen ilk şey ceket, gömlek ve pantolondan oluşan takımlardır. Biz de bu çizgiden şaşmayacak ama sizi modern bir havaya da büründürecek ceket ve pantolondan meydana gelen ikili takımlara, bluz ya da triko kazak eklemenizi tavsiye ediyoruz. Böylece hem gömleğin rahatsız yapısından kurtulabilir hem de stilinize farklı ve konforlu bir dokunuş yapabilirsiniz.

Günlük Hayatta Yelek – Elbise Takımı

Elbiseler, kadınların giyim tarzı ne olursa olsun her ortamın kurtarıcı parçaları arasında… Bu yüzden özel günlerde ve şık organizasyonlarda ilk tercih olan elbiseleri günlük hayatınıza taşımayı da ihmal etmeyin. Tesettür giyimde uzun tasarımları ve kullanışlı yapılarıyla özel bir yere sahip olan yeleklerin, uzun ve nispeten dar kalıplı elbiselerle kombinlenmiş ikili takım çeşitlerini siz de günlük hayatınızda şıklık ve rahatlık için tercih edebilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir