GenelModa&Trend

Her Kadının Kurtarıcısı Olacak 4 Aksesuar

Belli dönemlerde değişip yenilenen modaya ayak uydurmak kadınlar için bazen güç hale gelebiliyor. Buna rağmen yine de kadınlar tarzlarından ödün vermeksizin trendlerle uyumlu kıyafetlere öncelik verme eğilimde. İşte böyle durumlarda devreye giren kurtarıcılar, kıyafetlere zamansız öğeler olarak eşlik eden aksesuarlar oluyor! Sizler için bu yazımızda, gireceğiniz herhangi bir ortamda kıyafetlerinizle kusursuz bir bütün oluşturacak olmazsa olmaz aksesuarlara yer verdik.

Zarafetin Temsilcisi Stilettolar

Stiletto modelleri, kadınların karşı konulamaz zaafları olarak ün salmış ayakkabılar arasında en zamansız ve her kadında bulunması gereken aksesuarlardan… Yüksek topukları sayesinde olduğunuzdan daha uzun ve ince gösterirken sizi ulaşabileceğiniz en zarif görüntüye kavuşturan stilettolar; tüm giyim tarzlarında olduğu gibi tesettür giyimde de özel bir yere sahip. Siz de ten renginden siyaha, kırmızıdan çeşitli detaylar barındıran tasarımlarına kadar pek çok çeşidi bulunan stilettolara, pantolon veya uzun eteklerinizle yapacağınız klasik ve günlük kombinlerinizde mutlaka yer vermelisiniz!

Hayatınızı Kolaylaştıracak Sırt Çantaları

Kadınların aksesuar konusundaki zaaflarından biri ayakkabıysa diğeri de şüphesiz ki çantadır. Her zevke cevap verecek şekilde tasarlanan ve kadınların farklı ortamlardaki ihtiyaçlarına özel seçeneklerden oluşan çanta modelleri, dolayısıyla kadınların başlıca kurtarıcı parçalarıdır. Belli konseptlere göre değişiklik gösteren çanta seçiminde sırt çantaları; geniş bir muhafaza alanı sunmaları, konforlu şekilde taşınabilmeleri ve pratik kullanıma sahip tasarımlarıyla kadınların her durumda hayatını kolaylaştıran modellerdir. Günlük hayattan özel günlere ve outdoor aktivitelere kadar her koşula uyum sağlayan sırt çantası modelleri, doğal olarak tüm kadınların vazgeçilmez aksesuarlarındandır.

Kombinlere Renk Katacak Uzun Kolyeler

Özellikle minimal stilde yapılan kombinlere hareket katmak için tercih edilen uzun kolye modelleri, doğal ve zarif bir görünüm yaratmak isteyen kadınların feminen stilleri için ideal bir tamamlayıcı… Tesettür giyimin yakası kapalı ve nispeten gösterişten uzak olan salaş giyim tarzını destekleyip hareketlendirerek daha dikkat çekici bir kombin yaratmanıza yardımcı olacak uzun kolyeler, takı trendlerinin gözde modellerinden biri olarak aksesuarlarınızla modayı yakalamanızı da sağlayacak. Taşlı, zincirli, katmanlı tasarımlarını değerlendirebileceğiniz uzun kolyeleri takı koleksiyonunuza ekleyerek siz de zamansız aksesuarlardan birine sahip olabilirsiniz.

Kombinlerin Havasını Değiştirecek Kemerler

Kadınlar için aksesuar denildiğinde ilk akla gelen ürünlerden biri de kemerlerdir. Tesettür giyim tutkunu kadınların trikolardaki salaşlığı feminen bir stilde buluşturmak, tunikleri toparlayarak pantolon ve eteklerle bir bütün oluşturmak ve sade kombinleri hareketlendirmek için sıklıkla kullandıkları kemerler; pratiklikleriyle kadınlara zaman kazandırırlar. Siz de hasırdan deriye, zincir ve boncuk gibi detaylarla süslenmiş çeşitlerine kadar farklı tarzlara hitap edebilecek pek çok kemer modelini gardırobunuza ekleyerek kıyafetlerinizin kurtarıcısı olacak bir parçaya kavuşabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir