AlışverişGenelStil

Her Stile Uygun Zamansız Parçalar

Bütün kadınlar kıyafetlerini mevsime, ortama, konsepte, konfora ve benzeri pek çok değişkene bağlı olarak seçerler. Ancak öyle kıyafetler vardır ki hem kurtarıcı olmaları sebebiyle hem de pratik ve sade bir şıklık yaratabilme özellikleriyle bambaşka bir yere sahiptir. Biz de bu yazımızda, zamansız kıyafetler arasından 4 tanesini seçip gardırobunuzda onlara yer ayırmanızı sağlamaya çalıştık!

Feminenliğin Simgesi Siyah Elbiseler

Kadınları olduklarından daha ince göstermeleriyle bilinen ve her renkle yarattıkları kusursuz uyum sayesinde zamandan tasarruf ettiren siyah, elbiseler söz konusu olduğunda giyim seçenekleri arasında başrolü kapıyor! Tüm gardıroplarda şüphesiz bir ya da birkaç farklı modeli bulunan siyah elbiseler, tartışmasız tüm zamanların en pratik kurtarıcısı… Yarattığı asil ve feminen görünümle de tüm stilleri zenginleştiren siyah elbiselere siz de her mevsim kombinlerinizde yer vermeyi unutmayın!

Pratiklikleriyle Ünlü Kot Ceketler

Bahar ayları başta olmak üzere pelüş, kürk ve benzeri materyaller kullanılarak ısıtma fonksiyonları artırılan modelleriyle kış aylarında da sıklıkla kombinlerde yerini alan kot ceketler, zamansız parçalar arasında ilk sıralarda… Sportif detayları ile günlük giyimi tamamlarken klasik formlardaki tasarımlarıyla özel günlerden ofis kombinlerine kadar pek çok ortamda da kullanılabilecek hale gelen kot ceketleri siz de hiç düşünmeden üzerinize atıp dışarı çıkabilirsiniz!

Klasikliğin Vazgeçilmezi Beyaz Gömlekler

Kadınlar için takım elbise denildiğinde akla gelen ilk kıyafet olan beyaz gömlekler, çoktan günlük trendlerde sıkça yer verilen bir parça halini aldı. Özellikle salaş kesimli modelleriyle sportif kombinleri pratik bir şekilde ve minimal bir stille tamamlamayı başaran beyaz gömlekler, zor zamanların kurtarıcısı olarak gardıroplarda yer bulması gereken başlıca giyim ürünleri arasında… Siz de ister kış aylarında ister yaz ve bahar aylarında farklı modellere sahip beyaz gömleklere kombinlerde yer vermeli ve rahatlığın tadını çıkarmalısınız!

Günlük Giyimin Yıldızı Jean Pantolonlar

Her sezon farklı bir pantolon modeli trendlere kısa bir süreliğine hâkim olsa da jean pantolonların yeri her zaman ayrı kalacak… Çünkü günlük giyimde pratikliğin, kolay şıklığın, dikkat çekiciliğin, rahatlığın ve daha pek çok şeyin temsilcisi olan jean pantolonlar; hemen her üst giyim modeliyle tamamlanabilme özellikleriyle de vazgeçilmez bir yere sahip! Sizi jean pantolonlara kombinlerinizde daha fazla yer vermenizi ve dönemsel olarak yenilenen modellerini denemenizi tavsiye ediyoruz; biz eminiz ki modası asla geçmeyecek!

1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir