GenelKombin ÖnerileriModa&Trend

Kamuflaj Trendini Stilinize Taşıyın!

Uzun süredir moda sahnesinden inmeyen kamuflaj desenleri, bu sezon da son hızla sonbahar ve kış kombinlerinde yer almaya başladı! Elbise ve pantolonlar başta olmak üzere hemen hemen her kıyafet seçeneğinde görebildiğimiz kamuflaj trendini siz de kombinlerinize taşımaya hazır olun! Ufak kombin örnekleri, stile göre seçim önerileri ve farklı tarzlara uygun seçenekleri ile kamuflaj desenli kıyafetleri sizler için bu yazımızda inceledik; kaçırmayın!

Kamuflaj Elbise

Sportif giyim tutkunu kadınların hem güncel trendlerle uyumlu kombinler yapmak hem de gün boyu konfor içinde olabilmek için tercih edebileceği kamuflaj elbise modelleri, bu sezon herkesin adeta favorisi olacak. Upuzun boyları, önden düğmeli tasarımları ve salaş yapılarıyla rahatlığın temsilcisi olacak kamuflaj elbiseleri kullanarak sizin de tek başlarına gösterişli kombinler yaratmanız mümkün. Üstelik stilinize hareket katacak kamuflaj elbiselerinizi dilediğiniz renkte spor ayakkabılarınızla kullanarak konforunuzu artırabilirsiniz.

Kamuflaj Pantolon

Son derece hareketli bir görünüme sahip olan kamuflaj desenli pantolon ve taytlar, diğer parçalara kıyasla kullanılması biraz daha zor denebilecek kıyafetler… Basen bölgesi geniş olan kadınların olduklarından daha kilolu görünmelerine yol açabilecek kamuflajlı pantolonlar, daha dar modellerde tercih edilirse bacakları daha ince ve uzun gösterecektir. Hem açık hem de koyu tonlardaki tek renkli üstlerle kombinlediğinizde stilinize sportif bir hava katabileceğiniz kamuflaj pantolon modelleriyle bu sezon siz de trendlerin yakından takipçisi olduğunuzu gösterebilirsiniz!

Kamuflaj Eşarp

Kamuflaj modasını sadece kıyafetlerinizde taşıyacak değilsiniz elbette! Yeşilin en güzel tonlarından biri olan kamuflaj, diğer adıyla hâkî rengi eşarp veya şallarınızda tercih ederek güncel trendlere rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Minimal tasarımlara sahip, uçları püsküllü veya incili, çift taraflı kullanım sunan modellerini seçebileceğiniz kamuflaj tondaki şal ve eşarplarınızı özellikle koyu renkli kıyafetlerinizle kombinleyerek şık ve dikkat çekici bir bütün oluşturabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir