GenelKombin ÖnerileriStil

Karlı Havalara Özel 3 Kombin

Buz gibi kış aylarında, özellikle de karlı havalarda kombin yapmak, çoğumuzun üşendiği konulardan biridir. Ancak siz de kar – kış demeden şık görünmeyi isteyenlerdenseniz, sizin için hazırladığımız 3 farklı ve kolay kombini deneyebilir; soğuk havalarda bile günlük hayatınıza estetik ve rahat kombinler kazandırabilirsiniz!

Pelüş Kaban, Boyfriend Jean ve Bootie

Sıcacık pelüş kabanlar, karlı havalara en çok yakışacak dış giyim ürünleri olarak ilk akla gelenlerden… Son dönemlerde hemen hemen herkesin üzerinde sıklıkla gördüğümüz pelüş kaban trendini konforla birleştirmek için size tavsiyemiz boyfriend jean seçimi yapmak. Salaş yapısıyla kabanlarınıza uyum sağlayacak boyfriend jean pantolonunuzu, alçak topuklu bootielerle tamamlayarak karlı havalara özel kış kombinlerinizi oluşturabilirsiniz. Karın bembeyaz dokusuna eşlik edecek pudra pembesi, bebek mavisi gibi açık tonlar da şal ve eşarp tercihleriniz için ideal renk seçenekleri olacaktır.

Kesik Kol Panço, Kalem Etek ve Bot

Hem şık hem de rahat kullanımlarıyla tesettür giyimin yıldız parçalarından biri olan kesik kol panço modellerini bu kış karlı havalarda yapacağınız kış kombinlerine ekleyebilirsiniz! Üst giyim olarak tercih edebileceğiniz koyu renklerde bir balıkçı yaka kazak ile kullanabileceğiniz pançonuzu, feminen duruşun vazgeçilmez modeli olan kalem eteklerle birleştirerek kusursuz bir kış kombini yaratabilirsiniz. Uzun ve ince bir görünüm sağlayan kalem eteğinizi topuklu bir bot eşliğinde tamamlayabilir ve tek renkli bir başörtüsü ile son dokunuşu yapabilirsiniz.

Deri Ceket, Kumaş Pantolon ve Çizme

Her stilde mutlaka yeri olan deri ceketler, karlı havalar için hazırlanan kış kombinlerinde de olmazsa olmazlardandır. Bileklere kadar uzanan ve trençkot formunda tasarlanan deri ceketlere yer verebileceğiniz bu kombin örneğimizde, pantolon olarak seçebileceğiniz en ideal parçalardan biri klasik görünümünüzü destekleyecek bir kumaş pantolon… Paçaları dar modellere öncelik vererek çizmelerle süsleyebileceğiniz bu kombininize klasik bir eşarp ekleyebilir; tarz ve mevsime uygun bir görünüm yakalayabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir