GenelKombin ÖnerileriStil

Oversize Trikolarla Konforlu Kombinler

Soğuk kış aylarında trendler arasında yükselen trikolar; uzun zamandır olduğu gibi bu sezon da günümüzün beden tablosu dışında taşarak konforlu giyimin temsilcisi olmaya devam ediyor. Dizlere kadar uzayan, rahat kalıpları ve salaş kesimleriyle oversize şeklinde yeniden tanımlanan bu kıyafetleri siz de kombinlerinize dahil etmeye ne dersiniz? Biz de pantolondan eteğe pek çok alt giyim parçasıyla olduğu kadar tek başlarına da rahatlıkla forma giren oversize trikolarla yapılacak en şık kombinleri sizin için yazımıza taşıdık!

Kazak Kombinleri

Bol kesimli tasarımlarıyla özellikle günlük hayatta yapılacak kombinlere kolayca uyum sağlayan triko oversize kazaklar, konforlu spor giyimin vazgeçilmezi olan jeanleri kusursuz şekilde tamamlayabiliyor. Tek renkli veya desenli jean pantolon ve eteklerinizle giyebileceğiniz rengarenk oversize triko kazaklarınızı hem spor ayakkabı hem de bootielerle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Oluşturduğunuz kombini beslemek için seçeceğiniz küçük bir omuz çantası da şıklığınızı tamamlamak için yeterli!

Tunik Kombinleri

İdeal beden ölçüsünün dışına çıkan geniş kalıplarla tasarlanmış oversize trikoları, kombinlerinizde tunik olarak da kullanabilirsiniz! Dar pantolonlarınızı ya da taytlarınızı değerlendirmek ve konforlu kombinler oluşturmak için kombinlerinizde yer verebileceğiniz oversize triko tunik modelleri, bu sezon hem karlı ve rüzgârlı soğuk havalarda sizi sıcacık tutacak hem de şıklığınızı tamamlayacak! Farklı tarzlara sahip botlarla giyerek ister feminen ister sportif kombinler yapabileceğiniz oversize tunikler, kombinlerinizin vazgeçilmezi olmayı bekliyor!

Elbise Kombinleri

Oversize triko elbise modelleri, kış aylarında elbiseye olan tutkularını dar modellerle kaybetmek istemeyenler için ideal bir seçenek! İster salaş ister belinizi bir kemer yardımıyla sabitleyerek kullanabileceğiniz oversize model triko elbise çeşitleri ile soğuk kış aylarında bile feminen duruşunuzu koruyabilirsiniz. Bileklere kadar uzanan boylarıyla sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecek, topuklu veya bootielerin yanı sıra spor ayakkabılarla da rahatlıkla kombinlenebilecek bu kıyafetler, sizin de kış aylarında kurtarıcı parçalarınız olabilir!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir