Genel

Pazarium’da Alışveriş Nasıl Yapılır?

Hayatımızın her alanında büyük yer kaplayan teknoloji bizleri artık mağaza mağaza dolaşma derdinden de kurtardı. Güvenli ödeme yöntemleriyle dilediğimiz ürünü birkaç kolay adımla satın alabilmemizi sağlayan online alışveriş sistemi ile hayatımız çok daha pratik hale geldi. Online alışverişte türlü kolaylıklar sağlayan Pazarium’da da alışveriş yapmak hem çok keyifli hem de çok basit. Bu yazımızı okuduktan sonra, birbirinden şık ve uygun fiyatlı ürünleri hiç yorulmadan satın alabileceksiniz!

Pazarium ile Kolay Alışverişin Keyfini Çıkarın

  1. Öncelikle internet tarayıcınızdan pazarium.com.tradresimize giriş yapıyorsunuz. İstediğiniz ürünün kodunu biliyorsanız arama kısmına yazarak ürüne ulaşabilirsiniz. Bilmiyorsanız mevcut kategorilerde gezip ihtiyacınıza ve stilinize uygun ürünleri keşfedebilirsiniz.

 

  1. Sizin için en uygun ürünü seçtikten sonra ürün sayfasından renk ve beden tercihlerini yapıyor ve ürünü sepete ekliyorsunuz. Bu kısımda birden fazla ürün almak istiyorsanız “Alışverişe Devam”, tek bir ürün satın almak istiyorsanız “Sepete Git” veya önceki adımdaki “Hemen Al” seçeneğini seçerek alışverişe başlayabilirsiniz.

 

 

  1. Karşınıza çıkan sayfada “Satın Al” butonuna tıklıyorsunuz. Daha önceden sitemize üye olmuşsanız e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Sitemize üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturabilir ya da “Üye Olmadan Hızlı Alışveriş” sistemimizi kullanabilirsiniz.

 

 

  1. Siparişin ilk aşaması böylece tamamlanmış oldu. Şimdi adres bilgilerini yazıp ödeme kısmına geçiyoruz. Ödeme penceresinde üç seçeneğimiz mevcut. İster site üzerinden kredi kartıyla ister kapıda nakit veya kredi kartıyla ister havale yoluyla ödemenizi yapabilirsiniz. Ayrıca ödeme ekranında kargo hizmetini almak istediğiniz şirketi de seçebilirsiniz.

 

 

  1. Site üzerinden kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde kapıda ödeme hizmet bedeli alınmaz. 95 TL altındaki siparişlerinizde 4,90 TL kargo ücreti ödersiniz. 95 TL ve üzerindeki alışverişlerde ise kargo ücretsizdir. Kapıda nakit ödeme ve kapıda kredi kartıyla ödeme seçeneğinde siparişiniz 95 TL ve üzerinde ise sadece 5,90 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ödemeniz yeterlidir. Eğer siparişiniz 95 TL altında ise 4,90 TL kargo ücreti ve 5,90 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ödemeniz gerekir.

 

 

  1. Ödeme işlemlerini gerçekleştirdikten sonra sağ tarafta bulunan ‘Sipariş Özeti’ bölümünde “Ön Bilgilendirme Formunu Okudum Onaylıyorum” ve “Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum Onaylıyorum” kutucuklarını işaretlemelisiniz. Son olarak “Siparişi Tamamla” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte TS ile başlayan sipariş numaranız ile siparişinizin takibini yapabilirsiniz.

 

Siparişinizi iyi günlerde kullanmanız dileğiyle, mutlu alışverişler!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir