GenelKeşfetModa&Trend

Pazarium’da Black & White Serisi’ni Keşfedin!

Sıcak havaları giderek geride bırakıp kış aylarının soğuklarını karşıladığımız şu günlerde renk seçimlerimiz de doğal olarak açık renklerden koyu renklere doğru değişmeye başladı… Kışın kendine has kasvetli karakterinin yansıması olan siyah, tüm renkler arasından sıyrılarak tabi ki yine sezonun kazanan rengi olmayı başardı. Tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında olduğunu bilen Pazarium da dış giyimden üst giyime ve aksesuarlara kadar her yerde kullanmayı özlediğimiz siyah renkleri şal modellerine de taşımayı ihmal etmedi! Siz de Pazarium’un siyahın en güzel tamamlayıcı rengi olan beyazla birlikte özel desenler eşliğinde tasarlanmış Black & White Serisi ile tanışın!

Black & White Serisiyle Siyahın Dönüşünü Kutlayın!

Aksesuarlarıyla dikkat çekmeyi seven kadınların favorisi olacak Black & White Serisi’ndeki şal modelleri, başörtüsü seçimlerinde daha hareketli modellere öncelik verenler için ideal tasarımlardan oluşuyor. Çizgili, kareli, ekoseli modelleri ile başörtüsünde geleneksel desenlerden yana olanlar için siyah ve beyazın kusursuz uyumunu yakalayan Black & White Serisi’ndeki şal modelleri; zebra çizgileri ve ebruli motifleriyle de iddialı kadınların tarzına ayak uyduruyor. Pratik kullanıma sahip kumaşları sayesinde kolayca bağlanıp çözülebilen yönleriyle kadınların şıklığına ayıracakları vakti kısaltan siyah – beyaz şal modelleri, kış aylarının en havalı kurtarıcılarından biri olmaya aday!

Siyahın sofistike ve büyülü havasını şal modelleriyle birlikte kombinlerinize taşımak için siz de Pazarium’un stil sahibi kadınlar için hazırladığı Black & White Serisi’ne göz atabilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir