GenelModa&TrendStil

Şal Mı Eşarp Mı Bone Mi?

Şal, eşarp ve şallar; tesettür giyim söz konusu olduğunda vazgeçilmez bir aksesuar… Doğal olarak her ortama uygun bir seçenek de barındırıyor. Peki hangisini ne zaman tercih etmeniz gerektiğini hiç düşündünüz mü? Biz sizin için düşündük ve hangi seçeneğin hangi ortam için ideal olduğuna karar verdik! Siz de yazımızdan ilham alarak başörtüsü tercihlerinizi yapabilirsiniz!

Spor ve Yürüyüşlerde; Bone

Fitness, pilates, yoga ve benzeri sporlar ile outdoor yürüyüşler yapmayı sevenler için en önemli sorunlardan biri başörtüsü seçimidir. Bu tip aktivitelerle uğraşırken başınızı çok sık hareket ettirdiğiniz için örtünüzün açılması riskiyle de sık sık karşı karşıya kalmış olursunuz. Bu nedenle böyle zamanlarda şal veya eşarp modelleriyle sabit örtüler yapmaya çalışmak yerine tesettür boneleri tercih edebilirsiniz. Özellikle lastikli ve alın bölgesi ile enseye tam oturan iç boneler, outdoor aktivitelerde size hareket özgürlüğü kazandıracak, sporunuzu güvenle yapmanıza yardımcı olacak ideal çözümlerdir.

Özel Günlerde; Eşarp

Tesettür giyimin en güzel simgeleri olan eşarplar, dahil olduğunuz ortamlarda asil ve ciddi görünümünüzü destekleyerek ağırlığınızı ortaya koymanızı sağlayan aksesuarlar olarak özel günlerin vazgeçilmezidir. Yakınlarınızın düğün, nişan ve benzeri davetlerinde hem derli toplu bir stil sahibi olmak hem de elegan görüntünüze uyum sağlaması için eşarp kullanabilirsiniz. Zengin bir model çeşitliliğine sahip olan eşarpların seçiminde sadeliği elden bırakmamak, minimal modelleri tercih etmek sizin için en doğrusu olacaktır.

Günlük Hayatta; Şal

Günümüzde tesettürde başörtüsü denildiğinde akla ilk gelen seçenek şüphesiz ki şal modelleri… Rahatlıkla şekil verilebilen yapıları, farklı kumaş türlerinden oluşan çeşitleri ve salaş kullanımlarıyla tesettür giyimli kadınların kurtarıcısı olan şal modelleri; doğal olarak günlük hayatın vazgeçilmezi. İster sportif ister klasik bir tarza sahip olun, rahatlıkla kullanabileceğiniz şal modellerini zengin bir yelpazeye yayılan şal bağlama teknikleriyle günlük giyiminize dahil edebilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir