GenelKombin ÖnerileriStil

Simli Kıyafetlerle Dikkatleri Üzerinize Toplayın!

Her dönem farklı stillerde ve ortamlarda kullanılabilen özellikleri ile modası geçmeyecek parçalar arasında yer alan simli kıyafetlere, gardırobunuzu yenilerken siz de yer vermek ister misiniz? Kadınlar tarafından tesettür giyimde en çok tercih edilen giyim ürünlerine yer verdiğimiz bu yazımızda tarzınıza eşlik edecek modelleri sizler için sıraladık!

Işıl Işıl Tunikler

Tesettür giyimde her mevsim ve ortamda kullanılabilecek zamansız kıyafetlerden biri olarak özel bir yere sahip olan tesettür tunikler, simli tasarımlarıyla da dikkat çekmek isteyenlerin kombinlerinde yer verebileceği başlıca seçeneklerden biri. Tamamında ya da omuz, bilek, etek ucu gibi bölümlerinde kullanılan simli kumaşlarla daha hareketli bir görünüm kazandırılan tesettür tunik çeşitlerini siz de ister günlük hayatınızda ister özel günlerde etek veya pantolon modelleriyle giyerek şık ve dikkat çekici kombinler oluşturabilirsiniz.

Baharın Kurtarıcı Hırkaları

Havaların serinlemesiyle birlikte en çok kullandığımız parçalar haline gelen tesettür hırkalar da simli kumaşlarıyla öne çıkan ve kombinlere canlılık katan kıyafetler olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Kuşaklı, kemerli ve salaş tasarımları ile her stile ayak uydurabilen simli hırka modellerini siz de dahil olacağınız ortama göre klasik ya da günlük kıyafetlerinizi tamamlamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Parıltılı Şıklıklarıyla Abiye Elbiseler

Kıyafetlerle ilgi uyandırmanın en çok beklendiği özel günlerde abiye elbiseler, simli kumaştan tasarlanmış modelleriyle kombinlerinize enerji katmak için birebir! Bileklere kadar ulaşan uzunluklarıyla görkemli bir profil çizen simli tesettür abiye elbiseler, stilinizi de ortaya koymanıza yardımcı olacak parçalar… Baştan aşağı pırıl pırıl görünmenizi sağlayacak tasarımların yanı sıra farklı bölgelerinde yer verilen sim detayları ile siz de rahatlıkla ortamın en dikkat çekici kadınlarından biri olabilirsiniz.

Mevsimlik Şallar

Kombinlerinize hareket katacak simlere aksesuarlarınızda da rahatlıkla yer verebilirsiniz. Tesettür giyimin ayrılmaz parçası tesettür şallarda çeşitli desenler oluşturma, uçlarını hareketlendirme ya da tamamını süsleyecek biçimde kullanılan simlerle kombinlerinize enerji katabilirsiniz. Yaz ve bahar aylarında olduğu gibi kışın da rahatlıkla kullanabileceğiniz simli tesettür şallar her mevsim kurtarıcınız olacak!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir