GenelKombin ÖnerileriModa&Trend

Siyah ile Yapılabilecek Monokrom Kombinler

Mevsimler boyu modasını yitirmeyen, her tip kıyafetle kusursuz bir uyum yakalayan hem sonbaharın hem de kışın favori rengi siyah; soğuyan havalar eşliğinde yeniden kombinlerimizde! Yaz boyunca giymekten kaçtığınız ve bu yüzden çok özlediğiniz siyah ile yapılacak 4 kombini sizler için bu yazımızda sıraladık! Tarzınız ne olursa olsun baştan aşağı simsiyah giyinerek en havalı siyah kombinleri oluşturabilmenizi sağlayacak tavsiyelerle siz de siyahın dönüşünü kutlayabilirsiniz!

Siyah Elbise Kombinleri

Herhangi bir programınızda siz de giyecek hiçbir şey bulamayıp siyah elbisenizi üzerine geçirenlerdenseniz, bu sezon monokrom kombinler yapmada usta olacaksınız demektir! İster siyah taytlarınızla asimetrik kesimli çeşitlerini ister bilek boyundaki modellerini şık kemerler ile destekleyerek siz de rahatlıkla monokrom stili siyah elbise kombinlerinize taşıyabilirsiniz. Siyah bot veya çizmelerinizin de eşlik edebileceği feminen stilinizi, siyah üstüne soft renkler veya ufak detaylarla hareketlendirilmiş şallarınızı tercih ederek oluşturacağınız siyah elbise kombinlerinizle havalı ve trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah Ceket Kombinleri

Moda tarihinin zamansız parçalarından biri de kuşkusuz siyah ceketlerdir. Her rengin tamamlayıcısı olarak kadınlara zaman kazandıran siyah ceketler, siyah kombinler yapmak için de biçilmiş kaftandır. Örneğin, sonbaharın serin aylarında giydiğiniz siyah taytınız ile üzerine seçtiğiniz siyah tunik veya uzun gömleğinize son bir dokunuş yapacak siyah ceketlerle, siz de monokrom stilin en güzel örneklerinden kolayca birine sahip olabilirsiniz!

Siyah Pantolon Kombinleri

Jean, kaşe, kadife fark etmeksizin her kumaşla tasarlanıp her mevsim bıkmadan giyilebilen yegâne parçalardan biri siyah pantolonlar… Sonbahar ve kış ayları boyunca pek çok üst giyim ve dış giyim ürünleriyle de uyum sağlayabilen özellikleriyle öne çıkan bu kıyafetler, monokrom özellikli siyah kombinler yaratmak için de ideal parçalar. Topuklu bootielerinizin yanı sıra spor ayakkabılarınızın da kullanılabileceği siyah pantolon kombinlerinizle ister feminen ister sportif görünümler yakalayabilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir