GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Stilinizle Sokağı Yansıtın!

Modacıların öngördüğü trendlerin stil sahibi kadınlar tarafından yorumlanarak uygulandığı sokak modası, farkında olmadan ya da bilinçli olarak dahil olduğumuz akımların kaçınılmaz bir parçası… Siz de günlük hayatınızda güncel trendlerle uyumlu tesettür kış kombinlerini nasıl yaratabileceğinizi merak ediyorsanız, yeni sezonun sokak modasını incelediğimiz bu yazımızdan faydalanabilirsiniz!

Sportif Parçalara Öncelik Verin

Bu sene sokak modasının belirleyici özelliklerinden biri konforlu parçalarla oluşturulan sportif kombinler… Dar kesimli ve minimal ölçülü kıyafetleri geride bıraktığımız yeni sezonda kış kombinleri, daha çok salaş modellerle yapılan rahat giysileri kapsıyor. Geniş pililerin eşlik ettiği modern uzun tesettür etekler ile oversize kazakların ön plana çıktığı sokak modasında, kadınlar için öncelik pratiklik ve rahatlık olacak. Siz de spor kesimlere sahip tesettür giyim ürünleriyle, bu yılın maskülenlikten beslenen modasına kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz.

Dolabınızda Leopar Desenlerine Yer Açın!

Leopar desenleri, her dönemin podyum trendlerinin yanı sıra sokak modasına da hâkim olan zamansız öğeler olarak yine popülerliğini koruyor. Bir önceki yazımızda belirttiğimiz monokrom stilin etkisinin yansıdığı leopar desenleri, şık ve dikkat çekici bir bütün yaratmak için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Elbiselerden dış giyim ürünlerine ve aksesuarlara kadar birçok giyim ürününde tercih edebileceğiniz leopar desenlerinin yanı sıra bu sezon yapacağınız tesettür kış kombinlerine, zebra çizgileri ve lekeli kumaşları da ekleyebilirsiniz.

Aksesuarlarınızda İddialı Olun

Beyaz ve kırmızı rugan, bootielerin sokak modasına hâkim olduğu yeni sezonda iddialı kombinlerin en önemli öğesi olmayı hedefliyor! Feminen görünümden vazgeçmek istemeyenler için iyi bir alternatif olan rugan bootielere küçük çantaları ekleyerek hem modern hem de dikkat çekici sokak stilleri oluşturmak mümkün. Sportif akıma bağlı olarak başörtülerinin de salaş bir stil kazandığı kış kombinlerinde tek renkli şallara öncelik verebilir; casuel stilinizi tamamlamak için ayakkabı tercihinizi postallardan yana kullanabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir