GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Sonbahar Tarzı: Trençkot Modelleri

Sonbahar tarzınızı trençkot modelleriyle oluşturmaya hazır olun! Her bahar olduğu gibi bu sezonda da her biri güncel trendler eşliğinde tasarlanmış birbirinden güzel modellerden oluşan Pazarium trençkot koleksiyonu, dolabınızın yıldızı olacak ürünler sunuyor! Gelin hep birlikte küçük trençkot kombin önerileri de verdiğimiz bu yazımızda Pazarium trençkot koleksiyonunu keşfe çıkalım!

Trençkotta Ekose Sıcaklığı

Sonbahar ve kış aylarının favorisi olan ekose çizgiler, hız kesmeden bu yıl da trençkot modellerinde sıklıkla yer alan detaylardan biri olmayı başarıyor. Bu yıl ufak bir farklılık yaratarak daha geniş çizgilerle yer aldığını gördüğümüz ekose desenler, aynı zamanda çok renkli kullanımlarıyla da aslında bize kombin kolaylığı sağlıyor. Pazarium koleksiyonunda yer alan tek düğmeli ekose desenli vizon trençkot, bunun en güzel örneklerinden biri. İçinde vizonun yanı sıra hardal rengini de barındıran model, bu senenin moda renklerinden biri olan sarının pek çok tonuyla şık ve uyumlu trençkot kombinleri yaratmaya fırsat sunuyor. Bej veya beyaz pantolonla tamamlayabileceğiniz balıkçı yaka kazaklarınızı kaban formundaki kalın dokusuyla kusursuz bir şekilde birleştirecek olan bu modeli, üzerinizden çıkaramayacaksınız.

Süetin Trençkot Asilliğiyle Buluşması

Kışın bir diğer vazgeçilmezi olan süet, sıcaklığı yumuşacık bir dokuyla birleştirmeye alışkın olanlar için mükemmel bir alternatif sunuyor. İnce ve zarif görünümünün altında oldukça koruyucu bir özelliğe sahip olan kumaşıyla süet, trençkot kombinleri için de vazgeçilmez hale geliyor. Pazarium’un yeni trendlerden ilham alarak tasarladığı kuşaklı süet trençkot da, süete belki de en çok yakışan taba rengiyle buluşarak kombinlere hem asil hem de elegan bir duruş kazandırmayı hedefliyor. Siz de trençkot modellerine göz atarken bu tasarımı değerlendirip stilinize asil bir dokunuş yapabilirsiniz.

İddiali ve Sıra Dışı: Deri Trençkot

Pek çok kişiye kullanılması ve kombinlenmesi zor gibi gelen deri trençkot; dikkat çekici duruşuyla, parlak rengiyle ve kolay yıpranıp eskimeyen hatta zaman mekan sınırı olmayan özellikleriyle tüm olumsuz düşünceleri ortadan kaldırmayı başarıyor. Derinin kendine has özel bir ağırlığı olduğu düşünüldüğünde, tesettür giyimde trençkot kombinleri yaparken bir anda zirveye yerleşebiliyor. Pazarium’un özenle tasarladığı boydan düğmeli bordo deri ceket de işte bu nitelikleri kusursuz şekilde üzerinde taşıyabilenlerden… Hem koyu hem de açık renkli pantolon, kazak, etek ve daha pek çok şeyle uyum sağlayıp tek başına onların önüne geçebilecek şıklıktaki bu tasarım, size diğer tüm trençkot modellerini unutturacak.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir