GenelKombin ÖnerileriModa&Trend

Sonbaharda Tarzınızı Yenileyin!

Sıcak yaz aylarını yavaş yavaş geride bıraktığımız şu günlerde sıra ilerleyen tarihlerde modaya damgasını vuracak yeni trendler eşliğinde sonbahar kombinleri yapmaya geldi… Yeni sezonun öne çıkan detaylarını incelediğimiz bu yazımızda biz de size kıyafet seçimi konusunda birkaç fikir vermek istedik. Sezonu yakalayan, şık ve rahat önerilerin bulunduğu yazımızı inceleyerek siz de sonbahar kombinlerinizde yer verebileceğiniz kıyafet seçeneklerini keşfedebilir ve tarzınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz!

Kahve Tonlarına Ağırlık Verin

Sararan ve dökülen yaprakların romantik görüntüsüne kıyafetlerinizle eşlik etmeye ne dersiniz? Sonbaharın rengiyle özdeşleşen kahve tonlarını giyiminize taşıyarak siz de bu sezon hem atmosfere uygun hem de trend sonbahar kombinleri yaratabilirsiniz! Triko modellerinden elbiselere, dış giyim ürünlerinden tuniklere kadar hemen her kıyafette yer vererek verebileceğiniz kahve tonlarını ister açık ister koyu pastel renklerle kolayca tamamlayabilirsiniz.

Ekoseli Parçalardan Faydalanın

Dokularıyla bile sıcacık bir görünüm yaratan ve zamansızlıklarıyla her mevsim kurtarıcı olan ekoseli giyim ürünleri, şık ve pratik sonbahar kombinleri yapabilmek için de mükemmel seçenekler! İster üst veya alt giyiminizde küçük küçük yer verebileceğiniz ister elbise gibi kıyafetin tamamına yayılan alternatiflerini tercih edebileceğiniz ekoseli parçalarla bu sonbaharda siz de tarzınızı yenileyebilirsiniz.

Trençkot ve Yelekleri Unutmayın!

Yaz aylarından bahara geçerken kadınların en çok özlediği kıyafet seçeneklerinden biri olan trençkot ve yelekler, bu sezon da hem geleneksel hem de özgün tasarımlarla ön planda! Klasik renkleri olan kahve tonlarının yarattığı trendle birlikte daha da yükselen trençkot modelleri ile yelekler, sonbahar kombinlerinde olmazsa olmaz bir yere sahip oluveriyor. Kadifeden yağmurluk şeklinde tasarlananlara, kot ve süet modellere kadar farklı stilleri tamamlayabilecek çeşitlilikle kombinlere eşlik edecek trençkot ve yelekleri siz de özgün tarzlar yaratmak için kullanabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir