Moda&Trend

Tesettür Giyimde 2019 Trendleri

2019’un ilk ayını geride bıraktığımız şu günlerde en trend modeller yavaş yavaş sokaklarda ve hayatın her alanında yerlerini almaya başladı. Bambaşka bakış açılarıyla yeniden tanımlanan son moda ürünlerle karşılaştığımız her sezon gibi 2019 kış sezonunda da yine tesettür giyimde klasik ve ezber bozan parçalara önemli bir yer ayrılıyor. Tesettür modasının yakından takipçisi olan kadınlar için şıklığın rehberi olacak 2019 trendlerini derlediğimiz bu yazımız ile siz de yeni dönemde tarzınızı ifade edecek tesettür giyim ürünlerini keşfedebilirsiniz!

Leopar ve Zikzak Desenleriyle Feminen Dokunuş…

Tesettür giyimde tüm zamanların favori kıyafetlerinden ikisi olan tunik ve elbise modelleri, 2019 yılında da kadınlar arasındaki popülerliğini sürdürüyor. Girecekleri ortamlara tek parça şıklığını götürmek isteyen kadınların önceliği olan tesettür elbiseler, leopar desenleriyle bu sezon adeta hem dikkat çekici hem de feminen bir görünümün sırrını paylaşıyor. Küçük veya büyük çaplı zikzak desenlerinin de elbiseleri süslediği 2019 tesettür giyim modasında tunikler de geri planda kalmıyor. Maksimalist giyim tarzını besleyen leopar ve zikzak desenleriyle süslü tesettür tunik modellerini tek renkli sade bir şal ile tamamlayarak hem şık hem de pratik kombinler yaratmak mümkün.

Kışın kasvetli havasına inat canlı renklerin ön plana çıktığı 2019 tesettür giyim modasına ayak uydurabilmek için siz de kombinlerinizde leopar ve zikzak desenlerine yer verebilirsiniz. Yılın en trend modellerini keşfedebileceğiniz Pazarium’un online mağazasında stilinize canlılık katacak pek çok ürün sizleri bekliyor!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir