GenelKombin ÖnerileriModa&Trend

Tesettür Giyimde Aksesuar Trendleri

Her gün ve her an değişen modaya ayak uydurmak elbette çok zor… Ancak bu sadece kıyafetler aracılığıyla olmak zorunda değil. Bir yandan en sevdiğiniz kıyafetlerinizi giymeye devam ederken bir yandan da trendlere dahil olmak için aksesuarlardan faydalanabilirsiniz! Bu yazımızda tesettür giyim için aksesuar dünyasının öne çıkanlarını sizler için sıraladık.

İnci ve Taş Detaylı Kemerler

Aslında uzun süredir tesettür giyim ürünlerinde gördüğümüz beyaz ya da renkli taşlar ile inci detayları, artık neredeyse tüm aksesuarlarda olduğu gibi kemerlerde de kullanılmaya başlandı. Minimal kıyafetlere hareket katan, gösterişli kıyafetlerin dikkat çekiciliğini artıran inci ve taş detaylı kemerler; hemen her stile uyabilecek özellikleriyle tüm kadınların favorisi olmaya aday. Siz de kemer seçimlerinizde güncel trendleri göz önünde bulundurmak istiyorsanız, inci ve taşlarla süslenmiş tasarımları tercih edebilirsiniz.

Zincir Kulplu Çantalar

Bir zamanların zincir kulp modası tekrar trendler arasında yerini alıyor! Özellikle clutch ve kol çantalarında baskın olduğunu gördüğümüz zincir kulplar; ince ve kalın alternatifleri, altın ve gümüş renkleriyle kombinlerinizin en dikkat çekici aksesuarları olacak. Şeffaf malzemeden üretilmiş modellerden deri ve hasır çantalara kadar her tarz tasarımda kullanılabilen zincir detaylar, feminen bir şıklık yaratmak için birebir. Siz de yeni aksesuar alışverişlerinizde zincir kulplu çantalara yer verebilirsiniz.

Feminen ve Rahat Bone Şallar

Tesettür giyimde aksesuarlardan bahsederken şal modellerine de değinmemek olmaz. Tüm dünyaya hâkim olan minimalist tarzın ve rahatlığın etkisiyle bone şallar, şal bağlama tekniklerinde de konforlu bir kullanım ve pratik modeller arayan kadınların yardımına koşuyor. Başın üst kısmını komple kapattıktan sonra ensenizin iki yanından yanlara aldığınız şalın uçlarını çapraz şekilde başınıza dolayarak yapabileceğiniz bone şal, şal bağlama tekniklerinin en favorisi… Eğer bone şal modelinin detaylı bir tarifini istiyorsanız youtube sayfamızda yer alan bu videodaki modellere göz atabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir