GenelKombin ÖnerileriStil

Tesettür Giyimin Favori Abiyeleri

Minimal, klasik, sportif fark etmeksizin tarzımız ne olursa olsun özel günlerde abiye elbise seçimi konusunda aynı hassasiyeti gösterdiğimiz ortada. Zamansız kabul ettiğimiz bir tasarım yelpazesine sahip olan bu elbiselerin de elbette her ürün gibi belli dönemlerde popüler olan modelleri bulunuyor. Biz de bu yazımızda, yavaş yavaş etkinlik sezonunun açıldığı bahar döneminde size Pazarium’un ürün koleksiyonundan oluşan örneklerle tesettür giyimin öne çıkan abiyelerini derlemek istedik.

Volan Kollu Tül Modeller

Uçuş uçuş tüllerden oluşan kolları ve etek bölgesiyle prensesler gibi görünmenizi sağlayacak tamamı tül abiyeler, katıldığınız organizasyonda dikkatleri üzerinize çekmek için tercih edebileceğiniz başlıca modellerden… Bileği lastikli şekilde tasarlanan, omuzdan bileğe kadar volan şeklinde inen kolları ile oldukça hareketli bir görünüme sahip tül abiye elbise modelleri; gösterişli giyinmeyi sevenler için ideal bir seçenek. Parlak taşlarla süslenmiş bel kemerinin altında genişleyen etekleri sayesinde de rahat bir kullanımı olan bu modelleri siz de görkemli etkinliklerde giymeyi tercih edebilirsiniz.

Parlak Pullu Tasarımlar

Bir yandan feminen bir görünüm sergilemek isterken bir yandan da asil ve elegan bir duruşa sahip olmak isteyenler için kusursuz bir parça olan pullu abiye elbiseler; düğün, nişan ve benzeri organizasyonlarda giyilebileceğiniz dikkat çekici tasarımlardan oluşuyor. Modası hiç geçmeyen ve hemen her stildeki kadınların zevklerine çözüm olan bu abiye elbise modellerini basic dizaynlardan oluşan ayakkabı, çanta ve baş örtüsü çeşitleriyle kolayca kombinleyebilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Eteği Kat Kat Elbiseler

Tüm giyim tarzlarında olduğu gibi tesettür giyimde de popülerliği giderek artan kat kat eteklerle hazırlanan abiye elbise modelleri, stiline romantik bir hava katmak isteyenlerin kombinlerinde yer verebileceği modeller arasında. Eşinizle katılacağınız bir davette ya da şık bir restoranda yıldönümünüzü kutladığınız zamanlarda göz doldurmak için birebir olan eteği kat kat abiye elbise modelleri, el bilekleri ile boyun bölgesinde kullanılan güpür detaylarıyla da beraber stilinize hareket katacak.

Görseldeki Pembe Elbise: ESP13047

Görseldeki Lila Elbise: LRN22198

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir