GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Tesettürde Etek ve Pantolon Kombinleri

Siz de etek ve pantolonlarla çok basit görünen kombinlerde bile zorlanan, hangi modelle hangisini uyduracağını bilemeyenlerdenseniz, sizin için hazırladığımız birkaç pratik tavsiyeyle günlük hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz! Şık, özgün, kullanışlı pantolon ve etek kombinlerinden oluşan içeriğimizden ilham alarak siz de stilinize yeni bir soluk getirebilirsiniz!

Balıkçı Yaka Bluz – Pliseli Etek

Bu sezon son dönemlerin hem kurtarıcı hem de kış trendlerinden düşmeyen üst giyimi olan balıkçı yaka bluzları kullanmadan etek kombinleri yapmayın deriz! Örneğin tesettür giyimin en sık kullanılan ve dar üst giyimlerle en çok yakışan etek çeşitlerinden pliseli etekleri, balıkçı yaka bluzlarla rahatlıkla uydurabilir; feminen ve zarif etek kombinleri yaratabilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey, eğer seçtiğiniz etek desenli ve fazla hareketliyse bluz için daha sade bir modele öncelik vermeniz.

Uzun Hırka – Ekoseli Kalem Etek

Eğer siz de bu kış ekose modasına ayak uydurmak istiyorsanız, ekoseli kalem eteklerle yapabileceğiniz romantik ve şık etek kombinleri; tam size göre! Uzun belli tasarımlarını tercih ederek olduğunuzdan daha uzun görünebileceğiniz ekoseli kalem etek modellerini, üzerinize giyebileceğiniz dar kalıplı bir kazak veya bluzla tamamlayarak vücudunuzun inceliğini vurgulayabilirsiniz. Bu dar ve ince kıyafetlerinize yine zarif görüntünüzü destekleyecek bileklerinize kadar uzanan bir hırka ekleyebilir ve böylece havalı etek kombinleri oluşturabilirsiniz.

Triko Kazak – Havuç Pantolon  

Kışı triko kazaksız düşünemeyiz elbette… Peki ya triko kazaklarla en çok neler yakışır? Tabi ki pantolonlar! Siz de havuç pantolonun yükselişini zengin tasarımlarıyla göze çarpan sayısız kazak modellerinden faydalanarak yapacağınız rahat ve şık pantolon kombinleriyle kutlayabilirsiniz! Uzun triko kazakların ön kısmını pantolonunuzun kemer kısmına sıkıştırarak havuç modelini ön plana çıkarabilir; dilerseniz trikonun içine giyebileceğiniz renkli veya beyaz bir gömlekle maskülen bir görünüm elde edebilirsiniz.

Asimetrik Gömlek – Dar Paça Pantolon

Tunik giymekten sıkılanlara çok güzel bir haberimiz var; bu sezon uzun gömleklerle bir türlü kombinleyemediğiniz dar paça pantolonlarınızı ister sportif ister klasik tarzda giyebilme fırsatı bulacaksınız! Arkası uzun önü kısa biçimde tasarlanan asimetrik formdaki gömlekleri salaş şekilde giyerek konforlu pantolon kombinleri oluşturabilir ya da belinizi kemerlerle destekleyerek stilettolarınızla tamamlayabileceğiniz feminen stiller yaratabilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir