GenelModa&Trend

Tesettürde Kışa Damga Vuracak Renkler

Bu kış elegan renkler ve bu renklerin sağladığı pratiklik ile çok daha sıcak geçecek! Tüm moda dünyasına damgasını vuracağı gibi tesettür giyimde de öne çıkacak birbirinden kullanışlı renkleri sizler için bu yazımızda sıraladık. Stilinize ve zevkinize uyum sağlayabilecek renkleri keşfederek siz de bu kış tarzınızı baştan yaratabilirsiniz!

Bordo

Kadınlar tarafından tüm zamanların en çok sevilen ve kombinlerde en çok yer verilen renkleri arasında yer alan bordo, 2020 kış modasında da diğer tüm renkler arasından sıyrılmayı başarıyor. Özellikle dış giyim ürünlerindeki baskınlığıyla göz çarpan bordonun tesettür giyimde hırkalar, yelekler, montlar ve trençkotlar eşliğinde trendlere dahil olduğunu görüyoruz. Siz de hem kışın kasvetine sıcak bir dokunuş yapmak hem de asil bir duruş sergilemek istiyorsanız feraceden kabana, ceketten pançoya kadar pek çok dış giyim ürününde bordoya yer verebilirsiniz.

Tarçın – Bakır

Kahverengi popülerliğinin etkisiyle 2020 kış modasını yaratırken kahverenginin alt ve üst tonlarını da kullanan tasarımcılar, tarçın ve bakır renkleriyle kahve akımına iyi birer alternatif sunmayı hedefliyor gibi… Saten kumaşların parlaklığıyla gösterişlerinin artırıldığı tarçın ve bakır, tesettür giyimde özellikle eşarp ile şal modellerinin 2020 kış modasında favori renklerden olması bekleniyor. Başörtüsü çeşitlerinin yanı sıra triko elbiselerde, kazaklarda ve hırkalarda da bolca kullanılan bu renkler, kahverengiye ısınamayanların trendlere rahatlıkla ayak uydurabilmesini sağlayabilecek seçeneklerden…

İndigo Mavi

Son zamanlarda giyimin her alanında yükselişe geçen renklerinden biri kuşkusuz indigo mavi… Elbiseler, etekler, pantolonlar, aksesuarlar ve daha sayamadığımız pek çok giyim ürününde karşımıza çıkan indigo mavi; 2020 modasının hem en iddialı hem de en kullanışlı renkleri arasında girmeye aday. Kontrast renklerle kusursuz bir uyum sağlaması nedeniyle tesettür giyim tutkunu kadınlara kombinlerinde pratiklik kazandıracak olan indigo mavi, bu sezon mutlaka değerlendirilmesi gereken renklerden.

Hardal Sarısı

Geçen sene başlayıp bu sene de devam eden hardal sarısı trendi, 2020 modasında da öne çıkan renkler arasında girmeyi başarıyor. Kışın açık renkler giymeyi sevmeyenlerin aksesuarlarında, sevenlerin ise pantolon, etek gibi küçük parçalarda kullanarak trendlere ayak uydurabileceği hardal sarısı ile kış aylarında daha canlı ve dikkat çekici kombinler yaratılabilir. Kazak ve yeleklerde de yer verebileceğiniz hardal sarısını bej, pudra gibi renklerle tamamlayarak romantik kombinler oluşturabilirsiniz.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir