GenelKombin ÖnerileriModa&TrendStil

Trençkot Şıklığını Yaz Kombinlerinize Taşıyın!

Mevsimlik giyimin favori parçalarından biri olan trençkotları siz de farklı mevsimlerde de değerlendirmek isteyenlerden misiniz? Öyleyse bu içeriğimizde verdiğimiz birkaç basit öneriyle yaz kombinlerinizi oluştururken yazlık trençkotların yaratacağı şıklık ve rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz!

Açık Renklerin Yansıtıcılığını Kullanın

Yazın çoğumuz kıyafet seçimlerimizde açık renklere yer veririz ki sıcaklardan ve güneşin kavurucu ışınlarından etkilenmeyelim. Eğer siz de trençkot tutkunuzu her mevsim kıyafetlerinize dahil etmek istiyorsanız açık renklerin yansıtıcı özelliğinden faydalanarak son derece konforlu bir yaz kombini elde edebilirsiniz. Örneğin pudra, soğan kabuğu, bej, vizon gibi hem sezonun trendlerinden faydalanabileceğiniz hem de sıcağın etkilerini azaltabileceğiniz açık renkli yazlık trençkot modelleri ile bu sezon kıyafet seçimlerinize sıra dışı bir şıklık katabilirsiniz.

Salaş ve Spor Modeller Tercih Edin

Yaz sıcaklarında ne kadar vücudumuza oturan kıyafetler giyersek o kadar rahatsızlık yaşarız. Zaten sıcak olan havanın etkisiyle cildimize yapışan giysiler, cildimizin hava almasına engel olup bunalmamıza yola açabilir. Bu nedenle eğer yaz aylarında dış giyim kullanacaksanız yazlık trençkot seçiminizde salaş bir yapıya sahip, geniş bir hareket özgürlüğü sunan modelleri tercih ederek rahatlığınızı garantileyebilirsiniz. Hatta hava geçirgenliği yüksek olan önden düğmeli yazlık trençkot tasarımlarından faydalanarak bir yandan trençkot modasının klasik stilini kombinlerinize taşıyabilir bir yandan da yaz kombinleri için güzel bir alternatife sahip olabilirsiniz.

Uzun Modelleri Elbise Gibi Kombinleyin

Bazı trençkotlar öyle hafif, öyle rahat ve öyle şık ki tek başlarına bile kombinlerin havasını değiştirebiliyorlar. Peki siz bu hafifliği elbise olarak kullanmayı hiç düşündünüz mü? Bebe yakalı veya gömlek yakalı formlarıyla, önden fermuarla kapatılan modelleriyle, bileklere kadar uzanan boylarıyla yazlık trençkotları; ezber bozan bir yaz kombini için rahatlıkla kullanabilirsiniz! Rengarenk pantolonlarınızla tamamlayabileceğiniz, aksesuar seçimlerinizde daha özgür davranabileceğiniz ve her şeyden önce kusursuz konfor kazanabileceğiniz yazlık trençkotlar sayesinde siz de stilinize bambaşka bir dokunuş yapabilirsiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir