GenelKombin ÖnerileriStil

Volan Trendini Kombinlerinize Taşıyın!

Günümüz modasına dahil olduğu birkaç yıl öncesinden bu yana giderek daha çok sevilen ve etkisi halen devam eden volanlı kıyafetler, bu sezon biraz daha ön planda olacak gibi görünüyor. Biz de tüm moda dünyasında olduğu gibi tesettür modasında da trendler arasında yerini alan volanlı parçaları sizler için bu yazımızda inceledik ve küçük kombin önerileri verdik. Okumadan geçmeyin!

Cıvıl Cıvıl Volanlı Elbiseler

Kol bölgesinde, etek uçlarında ve omuzlarda kullanılan volanlar en çok elbiselere yakışıyor desek yeridir! Elbise tutkunları için hem iddialı hem de trend bir alternatif olan volanlı elbise modelleri, bu kış ve bahar aylarının kombinlerinde önceki sezonlara kıyasla çok daha fazla yer alacak gibi görünüyor. Siz de bu sezon kombinlerinize bol bol volanlı elbise çeşitlerini ekleyerek hem dikkat çekici görünebilir hem de volan trendinin takipçisi olabilirsiniz!

Romantik Bir Tarz İçin Volanlı Tunikler

Volan konseptini en güzel taşıyan parçalardan biri de tunikler… Kollarında ve etek uçlarında aynı anda kullanılan ya da ikisinden birinde kullanılarak öne çıkarılan volan detaylarıyla süslü tunikler, volanlı elbise modellerine alternatif olarak kullanılabilecek seçeneklerden biri. İster tayt veya pantolonlarla ister kalem etek modelleriyle tamamlayarak estetik ve romantik bir duruş elde edebileceğiniz volanlı tuniklerle rahatlığın da keyfini çıkarabilirsiniz!

Feminenliğinizi Besleyecek Volanlı Bluzlar

Volanlı elbise ve tuniklerden sonra kombinlerinizde kolaylıkla yer verebileceğiniz alternatiflerden biri de volanlı bluz modelleri… Özellikle ofiste veya özel günlerde iki parça şıklığından yana olanların bu sezon mutlaka yer vermesi gereken volanlı bluzlar, her etek ve pantolonla kullanıldığında yarattığı feminen duruş sayesinde stilinizi rahatlıkla ortaya çıkarabilmenizi sağlayacak modellerden. İster alt giyim ürünleriyle salaş bir şekilde kombinleyebileceğiniz ister kemer ve kuşaklarla sabitleyerek kullanabileceğiniz volanlı bluzlar, bu sezon vazgeçilmezlerinizden olacak.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir