GenelKombin ÖnerileriModa&Trend

Yağmurlu Havalar İçin Kombin Önerileri

Kimisi için romantik bir an yaratmak adına iyi bir fırsat kimisi için ise günü mahveden bir işkenci haline gelen yağmurlu günler, sanıyoruz ki bizim için şık ve yaratıcı kombinler yapmanın müjdecisi… Sizin de dolabınızda sürekli giymeyi ertelediğiniz, bir türlü kombinleyemediğiniz parçalar varsa yağmurlu havalar bunun için en güzel fırsat! Bazıları yağmurlu günlere özel üretilmiş bazıları ise bir yandan yağmurdan korunup bir yandan şık görünebileceğiniz seçenekler içeren tesettür kombin önerileri, bu yazıda!

Yağmur Kombinine Çizme Yakışır!

Yağmurlu bir havaya özel tesettür kombinler yapacaksanız ayakkabı konusunda çok fazla düşünmenize gerek yok çünkü bu bölümün galibi bellidir; tabi ki çizme! Kış aylarında feminen duruşun en güzel göstergelerinden biri olmakla kalmayıp sizi bastığınız her yerde şıp şıp eden yağmur sularından da koruyacak olan çizmelerle pratik bir şıklık kaçınılmaz. Aslında her şeyle yakışan çizmelerinizi biz size uzun eteklerinizle kombinlemenizi öneriyoruz. Böylece hem feminen stilinizi zenginleştirebilir hem de çizmenin rahatlığını etek rahatlığıyla birleştirebilirsiniz. Çan model bir eteğin üzerine giyeceğiniz balıkçı yaka bir kazak ile ne kadar şık göründüğünüze şaşıracaksınız!

Yağmurluklar, Yağmurlu Günlerin Vazgeçilmezi

Yağmurlu havalarda yağmurluk kullanmadan yapılan bir kombin düşünemiyoruz. Genellikle ince bir yapıda olmalarına rağmen oldukça koruyucu olan yağmurluklar, trendlerin zenginleşmesiyle beraber tesettür kombinlerine de ayrı bir renk katmaya başladı. Bize de bu parçalara kıyafetlerimizde bol bol yer vermek düşer! Özellikle uzun ve kapüşonlu yağmurluk modellerini tercih ederek tamamlayacağınız kombinlerinizde mutlaka dar paça pantolona yer vermenizi tavsiye ediyoruz. Daha ince ve zarif görünmenizi sağlayacak olan bu ikiliye, spor bir bluz ve alçak topuklu bir bot ekleyerek rahat ve sportif bir şıklık kazandırabilirsiniz!

Midi Eteklerle Yağmurda Islanmaya Son

Siz de etek uçları sürekli ıslandığı için yağmurda etek giymekten çekiniyor musunuz? Öyleyse yanlış etek tercih ediyorsunuz demektir. Üzülmeyin, midi etekler gününüzü kurtaracak! Çok beğenerek alıp giyemediğiniz midi boy etekleriniz, çizmelerle buluşarak yağmurlu günlerde şıklığınızın sırrını oluşturacak! Etek boyunuzun uzunluğuna göre tercih edebileceğiniz bilek veya bilek üzerinde kalan botlarınızla kombininizi oluşturabilir, bu ikiliyi son zamanların bitmeyen modası oversize kazaklarla tamamlayabilirsiniz! Böylece ıslanmaktan kurtulup kış aylarında bile etek tutkunuzdan vageçmemenin keyfini çıkarabileceksiniz!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir