GenelModa&Trend

Yaz Trendi: Hasır Ayakkabılar

Geçen yazın sonlarına doğru moda olacağının sinyallerini veren hasır ayakkabılar, bu yaz büyük çıkışlarını yaptılar! Üstelik her tarza uygun, kadınların değişen konfor anlayışlarına hitap eden ve şık formlara sahip alternatiflerle! Biz de daha fazla vakit kaybetmeden hasır ayakkabıların en güzel modellerini sizler için bu yazımızda mercek altına aldık.

Dolgu Topuklu Sandaletler

Hepimizin bildiği gibi yaz mevsimi, dolgu topuklu sandalet mevsimidir! Üstelik bu yaz hasır trendiyle dolgu topuklu ayakkabılar hem daha şık ve doğal hem de daha kullanışlı! Bağcıklarından kumaşlarına topuklarından tabanlarına kadar her yerinde hasır ipliğin kullanıldığı ayakkabılar arasında bu sezon hasırın yalnızca topuk kısmında kullanıldığı modeller de mevcut. Bileklere kadar uzanan elbise ve eteklerin uçuş uçuş modellerine doğal bir ahenk katacak dolgu topuklu hasır ayakkabılar, burnu açık veya kapalı seçenekleriyle de farklı konseptlere uyum sağlamaya aday. Siz de bu ayakkabıları bir an önce edinip yaz kombinlerinize feminen bir rahatlık katabilirsiniz!

Hasır Süslemeli Babetler

Topuklu ayakkabı giymekten pek hoşlanmıyorsanız, ayakkabıda rahatlığı önemsiyorsanız ama yaz trendlerinden de geri kalmak istemiyorsanız sizin için mükemmel bir önerimiz var: hasır süslemeli babetler! Burun kısımlarında, topuklarında veya tabanlarında bir şerit halinde kullanılarak babetlere hareket katan hasır ipler, bu sezon kıyafetlerini trend parçalarla tamamlamak isteyenler için en konforlu hasır ayakkabılardan biri. Çizgili, pullu, bağcıklı ve daha pek çok modeliyle sportif ve klasik fark etmeksizin pek çok stile uyum sağlayabilecek çeşitliliği barındıran hasır süslemeli babetlerle siz de bu yaz rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz!

Hasır Detaylı Topuklu Ayakkabılar

Yaz aylarında yapılan salaş kombinler arttıkça yüksek topuklu ayakkabılar da yavaş yavaş tarihe karışmaya başladı… Siz de yüksek topukların rahatsızlığından sıkılıp daha konforlu alternatifler arıyorsanız, bu yazın trendleri arasında tam size göre bir seçenek var: hasır detaylı ve alçak topuklu ayakkabılar! 3 – 5 cm’lik yükseklikleriyle rahat bir kullanım sağlamanın yanı sıra hasır iplerle süslenmiş topukları sayesinde doğal ve romantik bir tarz yaratan bu hasır ayakkabılarla sadece elbise ve etek değil pantolon kombinlerinizi de kolayca tamamlayabilirsiniz. Yaz mevsiminin popüler organizasyonlarından nikah, nişan, düğün gibi özel günlere de ideal şekilde uyum sağlayan hasır ayakkabılar; bu yaz kurtarıcılarınız olacak!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir