GenelKombin ÖnerileriModa&Trend

Ofis Şıklığı

Ofis kombinleri yaparken çok mu fazla vakit harcıyorsunuz? Oluşturacağınız ofis kombini trendlere uygun olsun mu istiyorsunuz? Yoksa ofis şıklığını prezentabl duruş ve rahatlıkla mı desteklemek istiyorsunuz? Hedeflediğiniz şıklığa ulaşmak için ihtiyacınız olan kombin tavsiyelerini bu yazıda bulabilirsiniz! Pazarium’un ürün koleksiyonundan özenle seçtiğimiz kıyafetleri keşfedebileceğiniz bu yazımız ile birlikte siz de stilinizi baştan yaratın!

Feminen Duruş: Şifon Elbise

Şifon kumaş ve elbise, ofis şıklığı denildiğinde akılda canlanan kombinlerin en temel iki öğesidir diyebiliriz. Şifon kumaşın ağırlığı ve elbisenin feminenliği birleştiğinde oluşan stil, ‘prezentabl görünüm’ü destekleyen en güzel kombin haline gelir. Bu nedenle ofis kombinleri arasında özel bir yere ve öneme sahip olan şifon elbise, hiçbir kadının kolay kolay hayır diyemeyeceği bir kıyafettir. Biz de ofis kombini önerisi verdiğimiz bu yazımızda Pazarium’un ürün koleksiyonundan sizler için geometrik çiçek desenli şifon elbiseyi seçtik. Tek parça şıklığı ve pratikliğini herhangi bir aksesuar kullanmadan yalnızca topuklu botlarınızla kombinleyerek tamamlayabileceğiniz bu elbiseyle, sandığınızdan çok daha güzel görüneceksiniz!

Kombin Kolaylığı: Balıkçı Yaka Kazak – Süveter

Bu yıl süveter ve hırkaların nasıl bu kadar yükselebildiğine siz de şaşırıyor musunuz? Biz sizin için ilgiyle takip ediyoruz. Aslında geçmiş yıllarda ofis kombinleri oluştururken sıkça kullanılan ancak bir süredir tercih edilmeyen süveterler, özellikle gömlek ve dar kesim bluzlarla tamamlanarak şaşılacak derecede güzel görünebiliyorlar. Biz de sizin için hem bu trende katılmanızı hem de dikkat çekici bir ofis şıklığı yaratmanızı sağlayacak bir parça seçtik: kazayağı desenli camel süveter! Balıkçı yaka beyaz veya krem rengi bir kazağın üzerine giyerek kolayca kombinleyebileceğiniz bu süveteri, ister bol paça pantolon ister geniş kesim bir etekle tamamlayarak harika bir ofis kombini oluşturabilirsiniz!

Pratik Şıklık: İkili Takım

Eğer aynanın karşısında saatlerce ofis kombinleri yapmanın zaman kaybı olduğunu düşünenlerdenseniz sizin için pratik bir çözümümüz var; ikili takımları deneyin! Alt ve üst parçaları tek renkten oluşan ve böylece vücutta ideal bir bütünlük yaratan ikili takımlar, elegan bir ofis şıklığı oluşturmanın yanında sağladığı eşsiz rahatlıkla da öne çıkar. Örneğin sizin yerinize seçtiğimiz büzgü detaylı gri ikili takım, klasik ve risksiz bir ofis kombini yaratabilmeniz için enfes bir seçenek! Üstelik bu ikili takımı tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey, yalnızca tarzınıza uygun bir çift ayakkabı!

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir